Stanowisko:

Blacharz

Firma: Łódź JTB Sp. z o.o. Sp.k.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Firma Bednarek – Autoryzowany Dealer Skoda Auto, Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe i Seat, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Naprawy blacharskie nadwozi samochodowych
  • Demontaż i montaż podzespołów przy naprawach blacharskich
  • Drobne naprawy mechaniczne, w tym pomiar i regulacja geometrii nadwozia

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu napraw blacharskich
  • Staranność i dokładność wykonywanej pracy
  • Sprawna realizacja zlecanych napraw
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Obsługa komputera
  • Sprawność fizyczna
  • Kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Profesjonalny proces wdrożenia na stanowisko
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość awansu na inne stanowiska w firmie

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 5 wyświetleń oferty [Blacharz Łódź]