Stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: MOLTTON POLAND

Miasto/Region:Gniezno / wielkopolskie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacjiza pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się
w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów
na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie listy płac;
  • Udział w przygotowaniu polityki płac i programu świadczeń pracowniczych, a także planów motywacyjnych, premiowych i innych specjalnych planów wynagrodzeń dla poszczególnych grup pracowników;
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących wynagrodzeń;
  • Kontrola kosztów w obszarze HR;
  • Budżetowanie wynagrodzeń na kolejny rok;

Wymagania:

  • 2-5 lat doświadczenia zawodowego w dziale HR lub finansów, kontroli płac lub personelu;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Dobra znajomość j. angielskiego (B2);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Zdolności analityczne.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Kadr i Płac Gniezno]