Stanowisko:

Magazynier

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Gniewomierz / dolnośląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracach na magazynie
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę miesięczną 3.200 - 3.800 zł brutto + dopłata do godzin nocnych
  • Pracę tylko na nocną zmianę (godziny 20:00 - 4:00, lub 22:00 - 6:00)
  • Zatrudnienie w pełnym wimiarze godzin
  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity (multisport, ubezpieczenie grupowe, medicover)

Miejsce pracy: Gniewomierz, koło Legnicy

Jeśli jesteś dyspozycyjny do pracy na nocną zmianę oraz interesuje Cię rozwój w branży logistycznej - ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek dostaw
  • Kompletacja zamówień na produkcję

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Magazynier Gniewomierz]