Stanowisko:

Projektant mikroinstalacji fotowoltaicznych

Firma: HR Partner Monika Pszuk

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie koncepcji instalacji fotowoltaicznych w programie PV Sol
  • Dobór komponentów instalacji fotowoltaicznych
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i praca z systemami IT
  • Realizacja innych obowiązków związanych z procesem przygotowania i realizacji instalacji fotowoltaicznych

Wymagania:

  • Mile widziani Studenci 3-5 roku lub absolwent (mile widziany kierunek studiów: odnawialne źródła energii, energetyka, elektryka, itp.)
  • Dyspozycyjność min. 20h tygodniowo
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Pakietu MS Office, PV Sol (mile widziana)
  • Chęć rozwoju kariery w odnawialnych źródłach energii

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość współpracy na dowolnych zasadach ( umowa o pracę, B2B, zlecenie itp.)
  • Wsparcie i doradztwo
  • Pracę w zespole ludzi, którzy potrafią działać zespołowo
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy tj. telefon służbowy, laptop
  • Udział w ścieżce rozwoju

Chciałbyś dowiedzieć się więcej zanim aplikujesz? Zadzwoń 535 159 463

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [Projektant mikroinstalacji fotowoltaicznych Warszawa]