Stanowisko:

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. FINANSOWYCH

Firma: SIENNA HOTEL SP. Z O. O.

Miasto/Region:Emilii Plater 49, Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Zakres Obowiązków:

  • kontrola wyników finansowych hotelu i analiza poziomu realizacji założeń budżetowych
  • współpraca z innymi działami hotelu w celu należytej kontroli wydatków i przychodów firmy
  • koordynacja i nadzór nad systemem sprawozdawczości finansowej
  • asystowanie w przygotowaniu corocznego budżetu przychodów i kosztów
  • nadzór nad kilkuoosobowym zespołem ds. Przychodów i Należności, ustalanie celów, monitorowanie bieżącej pracy i ocena wyników podległego personelu
  • zapewnienie zgodności procedur oraz podejmowanych działań z przepisami prawa.
  • zapewnienie prawidłowego przebiegu audytów finansowych
  • współpraca z Dyrektorem ds. Finansowych w zakresie ustalania strategii finansowej, kierunków rozwoju, zarządzania podległym personelem, osiągania celów wyznaczonych przez właścicieli, Dyrektora hotelu i Zarząd firmy.
  • rozwój wiedzy własnej i podległego zespołu w zakresie zmian legislacyjnych i podatkowych
  • terminowe przygotowanie i prezentacja raportów finansowych
  • podejmowanie działań i sugerowanie rozwiązań mających na celu zwiększenie przychodów i ograniczenie kosztów funkcjonowania hotelu.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, zarządzanie),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży hotelarskiej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego,
  • praktyczna znajomość zasad sprawozdawczości finansowej, rachunkowości zarządczej oraz metod i technik analiz ekonomicznych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia,
  • umiejętności długofalowego planowania oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji,
  • znajomość polskich i międzynarodowych procedur raportowania
  • znajomość zagadnień księgowo-podatkowych
  • dokładność, inicjatywa, przedsiębiorczość i zaangażowanie
  • dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność zarządzania zespołem.

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju kariery międzynarodowym środowisku,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • bezpłatną naukę języka angielskiego,
  • możliwość przystąpienia do programu sportowego,
  • świadczenia z ZFŚS, m.in. świąteczne karty podarunkowe,
  • możliwość korzystania z pralni i parkingu hotelowego
  • posiłki w restauracji pracowniczej.
  • wyjścia integracyjne,
  • nieformalną atmosferę,
  • zniżki na produkty i usługi hotelowe sieci IHG w kraju i za granicą,

Pełniąc rolę Kierownika ds. Finansowych będziesz współtworzyć politykę finansową hotelu i sprawować nadzór nad całokształtem działań finansowych. Będziesz uczestniczyć w procesach budżetowania, planowania krótko i długoterminowego. Do Twoich zadań będzie należeć analiza wyników ekonomicznych, nadzorowanie kalkulacji kosztów oraz analizy dotyczące rentowności.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 2 wyświetleń oferty [ZASTĘPCA DYREKTORA DS. FINANSOWYCH Emilii Plater 49, Warszawa]