Stanowisko:

Koordynator Działu Handlowego

Firma: Inwenta

Miasto/Region:Tarczyn / mazowieckie

Treść oferty:

Zadania:

  • prowadzenie korespondencji handlowej z klientami
  • przygotowanie ofert handlowych, materiałów i prezentacji
  • organizowanie wyjazdów zagranicznych
  • uczestnictwo w targach branżowych
  • bieżące raportowanie działań i wyników
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • dobra, praktyczna znajomość angielskiego i/lub niemieckiego – warunek konieczny
  • min. roczne doświadczenie w pracy dziale handlowym lub marketingu
  • znajomości pakietu MS Office (Excel)
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • samodzielność w działaniu
  • proaktywna postawa
  • doświadczenie w sprzedaży B2B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • bardzo dobre warunki pracy w nowej siedzibie firmy
  • możliwość rozwoju w polskiej innowacyjnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku dostarczającej produkty marki premium
  • program wdrożeniowy

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą

Dla naszego Klienta, polskiego producenta opraw oświetleniowych
poszukujemy osoby na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 8 wyświetleń oferty [Koordynator Działu Handlowego Tarczyn]