Stanowisko:

Pomoc domowa

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Stare Babice / mazowieckie

Treść oferty:

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 8:00 do max 18:00
  • czynne prawo jazdy ( mile widziany własny samochód - zwrot kosztów)
  • podstawowe umiejętności kulinarne
  • umiejętność ,,prowadzenia domu''
  • chętnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • osoby energiczne
  • wysoka kultura osobista, uczciwość, odpowiedzialność, dobra organizacja
  • umiejętność nawiązywania właściwego kontaktu z dziećmi

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (do 5 500 zł netto)
  • formy umowy do uzgodnienia
  • bardzo dobre warunki pracy

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wszelkie czynności związane z utrzymaniem czystości w domu (m.in. sprzątanie, pranie, prasowanie)
  • przywożenie i odwożenie dzieci ze szkoły oraz zajęć dodatkowych
  • prowadzenie kalendarza zajęć, wycieczek, wyjść
  • gotowanie oraz drobne zakupy

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Pomoc domowa Stare Babice]