Stanowisko:

Pracownik Realizacji Zamówień

Firma: MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie zamówień zgodnie ze zleceniem

  • Pakowanie odzieży, obuwia, akcesoriów ściśle według wytycznych
  • Obsługa zwrotów
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Inne zadania zlecone

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową !!!

  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość nawiązania współpracy na dłuższy okres czasu
  • Stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV za pomocą przycisku:

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Pracownik Realizacji Zamówień Kraków]