Kucharz południowa Anglia - rekrutacja w Krakowie 25-26.01.2020!

Firma: Ampli HR

Miasto/Region:Swindon, Wielka Brytania / dolnośląskie

Treść oferty:

Główne obowiązki:

  • przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • minimum 2 letnie doświadczenie jako samodzielny kucharz
  • wykształcenie gastronomiczne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + napiwki
  • brytyjska umowa o pracę
  • wszelkie benefity przysługujące pracownikowi
  • zapewnione zakwaterowanie (pokoje 1osbowe z pełnym wyposażeniem)
  • rozwój zawodowy, jasna ścieżka awansu od CDP do Head Chef
  • wsparcie naszych konsultantów i działu HR na miejscu
  • przyjazny proces rekrutacji

Zapraszamy!

Dla naszego brytyjskiego Klienta, właściciela sieci restauracji na południu Anglii poszukujemy:

REKRUTACJA w Krakowie już w styczniu!

ZAPRASZAMY do Krakowa 25 lub 26 stycznia 2020. Rekrutujemy cały weekend! Zgłoś się i poznaj szczegóły!
Dla osób, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji i wyjadą do Anglii - zwrot kosztów dojazdu na rozmowę do Krakowa!

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Kucharz południowa Anglia - rekrutacja w Krakowie 25-26.01.2020! Swindon, Wielka Brytania]