Stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Firma: Gi Group

Miasto/Region:Gdynia / pomorskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wiedza z zakresu sektora spedycji międzynarodowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
  • znajomość programów MS Office
  • wysoka orientacja na cele i umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów,
  • rozwój zawodowy w branży TSL w międzynarodowym środowisku
  • pracę w dynamicznym zespole młodych i wyjątkowych ludzi
  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna i inne)

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży TSL, poszukuję Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • budowanie oraz utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi oraz przewoźnikami
  • planowanie i organizacja spedycji drogowej krajowej i międzynarodowej
  • monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych
  • optymalizacja kosztów transportu
  • przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 15 wyświetleń oferty [Spedytor Międzynarodowy Gdynia]