Stanowisko:

Dyrektor ds. dydaktyki

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w firmie o rozproszonej strukturze organizacyjnej preferowane w obszarze związanym z edukacją
  • Nastawienie pro biznesowe i doświadczenie w pracy w oparciu o budżet
  • Praktyczna znajomość prawa oświatowego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolności organizacyjne, inicjatywa
  • Komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu sportowego oraz prywatnej opieki medycznej na bardzo atrakcyjnych warunkach
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wykazania się inicjatywą
  • Pracę w zespole ekspertów w dziedzinie kształcenia policealnego dla dorosłych

Dla sieci szkół policealnych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania:

  • Zbadanie potrzeb rynkowych i uruchamianie nowych kierunków nauczania
  • Ustandaryzowanie procesów kształcenia w szkołach na terenie całej Polski
  • Wdrożenie badania zadowolenia klientów z procesu kształcenia
  • Zarządzanie procesem weryfikacji i naboru kadry pedagogicznej przy współpracy z dyrektorami szkół oraz organizacja systemu podnoszenia kwalifikacji nauczycieli
  • Scentralizowanie zakupów pomocy pedagogicznych, prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Poszukiwanie nowych form rozwoju biznesu
  • Współpraca z instytucjami publicznymi odpowiedzialnymi za proces kształcenia
  • Rozwiązywanie problemów natury formalno-prawnej związanych z funkcjonowaniem szkół we współpracy z działem prawnym

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Dyrektor ds. dydaktyki Łódź]