Stanowisko:

Manager ds. zakwaterowania studentów

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Kraków / małopolskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – umożliwiająca swobodną komunikację z klientami (min. B2/C1)
  • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i relacjami z klientami, preferowane w branży hotelarskiej lub pokrewnej
  • Doświadczenie w pracy z budżetami i celami, w oparciu o raporty KPI
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Empatia i zrozumienie potrzeb klientów
  • Zdolności przywódcze
  • Znajomości obsługi komputera (Microsoft Word, Excel i Outlook)
  • Proaktywne nastawienie
  • Umiejętność rozwiązywania nagłych problemów i dostępność w kryzysowych sytuacjach, również poza standardowymi godzinami pracy

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się organizacją noclegów dla studentów, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Opieka na najemcami, odpowiadanie na zapytania, rozwiązywanie problemów dotyczących zakwaterowania
  • Zapewnienie przyjaznej atmosfery i pozytywnego wizerunku domu studenckiego
  • Podejmowanie działań marketingowych i promocja zakwaterowania
  • Sprawowanie kontroli nad sposobem wykorzystania lokali i zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie zgodnie z przepisami prawa
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Regularny kontakt i rozwijanie współpracy z uczelniami wyższymi
  • Nadzór nad płatnościami i realizacją celów budżetowych
  • Wsparcie w nagłych sytuacjach

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [Manager ds. zakwaterowania studentów Kraków]