Stanowisko:

Kontroler jakości

Firma: HR Partner Monika Pszuk

Miasto/Region:Toruń / kujawsko-pomorskie

Treść oferty:

Obowiązki

  • pomiary oraz ocena wizualna wyrobów,
  • sprawdzanie jakości  produktów powstających w trakcie procesu produkcji na poszczególnych etapach    procesu wytwarzania w oparciu o dokumentację techniczną
  • realizowanie procedur związanych z prowadzeniem dokumentacji technicznej

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • wykształcenie techniczne
  • mile widziane doświadcznie na podobnym stanowisku w branży opakowań foliowych
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w miłej atmosferze

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy zadzwoń 799 089 912
lub wyślij cv

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta, zakładu fleksograficznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [Kontroler jakości Toruń]