Stanowisko:

Manager ds. Zakwaterowania Studentów

Firma: Gi Group

Miasto/Region:Gdańsk / pomorskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – umożliwiająca swobodną komunikację z klientami (min. B2/C1)
  • doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i relacjami z klientami, preferowane w branży hotelarskiej lub pokrewnej
  • doświadczenie w pracy z budżetami i celami, w oparciu o raporty KPI
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • empatia i zrozumienie potrzeb klientów
  • zdolności przywódcze
  • znajomości obsługi komputera (Microsoft Word, Excel i Outlook)
  • umiejętność rozwiązywania nagłych problemów i dostępność w kryzysowych sytuacjach, również poza standardowymi godzinami pracy

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

Zadania:

  • opieka na najemcami, odpowiadanie na zapytania, rozwiązywanie problemów dotyczących zakwaterowania
  • zapewnienie przyjaznej atmosfery i pozytywnego wizerunku domu studenckiego
  • podejmowanie działań marketingowych i promocja zakwaterowania
  • sprawowanie kontroli nad sposobem wykorzystania lokali i zapewnienie bezpieczeństwa w obiekcie zgodnie z przepisami prawa
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • regularny kontakt i rozwijanie współpracy z uczelniami wyższymi
  • nadzór nad płatnościami i realizacją celów budżetowych
  • wsparcie w nagłych sytuacjach

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 9 wyświetleń oferty [Manager ds. Zakwaterowania Studentów Gdańsk]