Pracownik hotelu (General Assistant) sieć hoteli *** stare zasady wyjazdów na dowód

Firma: Ampli HR

Miasto/Region:Anglia / cała Polska

Treść oferty:

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • chęć co pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do wyjazdu od zaraz na przynajmniej 4 miesiące

Oferujemy:

  • możliwość pracy do grudnia lub dłużej
  • umowa o pracę z brytyjskim pracodawcą
  • ubezpieczenie na miejscu
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę -najczęściej pokoje 1 osobowe na terenie hotelu lub z bliskiej odległości +wyżywienie w kwocie do 50GBP/tygodniowo

Dla naszego brytyjskiego Klienta, właściiela sieci hoteli ***, w Anglii i Szkocji, poszukujemy osób na stanowisko:

Główne obowiązki w zależności i od doświadczenia

  • Pomoc w różnych sektorach hotelu: recepcja, jadalnia, bar, sprzątanie pokoi w zależności od potrzeby
  • Obsługa gości, pomoc w zakwaterowaniu/wykwaterowaniu, dbanie o porządek
  • Utrzymywanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego pomieszczeń i zaplecza hotelu

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 23 wyświetleń oferty [Pracownik hotelu (General Assistant) sieć hoteli *** stare zasady wyjazdów na dowód Anglia]