Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Audio Video (Pro Display / Monitory LFD)

Firma: INTER ALNET

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Opis wymagań:

Od właściwego kandydata oczekujemy znajomości branży (pro display, LFD, monitorów, audio video) oraz rozwiniętej sieci kontaktów zarówno potencjalnych klientów jak i dostawców.

Pro aktywne podejście do sprzedaży i umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem w przeniesieniu na wyniki jest niezbędna gdyż to Ty będziesz kreował przyszłość tego segmentu naszej oferty.

Jeżeli posiadasz ugruntowane doświadczenie w sprzedaży potwierdzone sukcesami, znajomość technicznych aspektów rozwiązań Pro Display, komunikatywność pozwalającą na budowanie trwałych relacji z klientem, oraz  determinację w dążeniu do wyznaczonych celów to z przyjemnością spotkamy się z Tobą aby omówić szczegóły.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Inter Alnet jest zespołem ekspertów, dla których technologia AV są nie tylko elementem codziennej pracy, ale przede wszystkim pasją. Jesteśmy liderem w segmencie dystrybucji urządzeń wizualizacyjnych: projektorów multimedialnych, ekranów projekcyjnych, systemów Digital Signage, monitorów i akcesoriów audio-video. W naszej ofercie dostępne są produkty światowych producentów m.in. BENQ, OPTOMA, INFOCUS, NEC, Panasonic i inne. Nasi kliencie to szeroka grupa firm działających w równych branżach AV – m.in. integratorzy, resellerzy, etailowcy, specjaliści od zaopatrzenia jednostek edukacyjnych i inni.

Mieścimy się w dogodnej lokalizacji – 3 min od stacji metra Dworzec Gdański (Śródmieście, Warszawa)

Oferujemy:

Dla osoby na tym stanowisku oferujemy możliwość zarządzania i czerpania zysków
z niezwykle szeroką grupą produktów (LFD, pro-display, tablice interaktywne, digital signage), wprowadzania własnych pomysłów i korzystania z działających już mechanizmów sprzedaży.

Posiadamy dogodną lokalizację (Śródmieście) i miłą atmosferę pracy i możliwości rozwoju.

Oferujemy bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami, stałe wynagrodzenie, premie za dobre wyniki oraz szkolenia z zakresu najnowszych rozwiązań AV.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio odpowiedzialna za segment pro-display, LFD w naszej ofercie. Twoim głównym zadaniem będzie skuteczne dotarcie z tą ofertą oraz efektywna sprzedaż tej grupy produktowej. Nasza rola sprowadza się do wsparcia Twojej inicjatywy i wprowadzanie w życie Twoich sugestii.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Audio Video (Pro Display / Monitory LFD) Warszawa]