Stanowisko:

Operator Maszyn i Urządzeń

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Grodzisk Wielkopolski / cała Polska

Treść oferty:

TWOJE OBOWIĄZKI:
  • Obsługa urządzeń i maszyn na linii produkcyjnej
  • Przeprowadzanie regulacji urządzeń
  • Utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie jakości produktów zgodnie z obowiązującymi wymaganiami
  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie przeglądów maszyn
  • Współpraca z Działem Kontroli Jakości w zakresie bieżących pomiarów w procesie produkcyjnym
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
  • Wykształcenie co najmniej zawodowe, mile widziane kierunek techniczny
  • Silna motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia w zmianowym systemie pracy
  • Łatwość uczenia się zagadnień technicznych
  • Rzetelność i sumienność w realizacji zadań
OTRZYMASZ W ZAMIAN:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 29 wyświetleń oferty [Operator Maszyn i Urządzeń Grodzisk Wielkopolski]