Stanowisko:

Pracownik Produkcji w Dziale Cięcia Mechanicznego

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Borucino / cała Polska

Treść oferty:

Opis stanowiska pracy
  • Efektywna realizacja zleconych zadań w procesie uprawy grzybów i obsługi cięcia mechanicznego
  • Terminowe, rzetelne i samodzielne wykonywanie zabiegów uprawowych zleconych przez przełożonego
  • Obsługa linii sortowania
  • Informowanie bezpośredniego przełożonego o istotnych aspektach realizacji zleconych zadań, zgłaszanie zauważonych usterek oraz nieprawidłowości w zakresie prowadzonej uprawy
  • Dbanie o porządek, higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy i przestrzeganie obowiązujących procedur
  • Realizacja zadań zgodnie z wymogami standardów jakości
  • Utrzymywanie w odpowiednim stanie powierzonych narzędzi, sprzętu oraz środków
  • Kierowanie się dobrem Spółki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku na rynku.
Wymagania
  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań
  • Silna motywacja do podjęcia stałej współpracy
  • Komunikatywność i gotowość do pracy zespołowej
  • Dyspozycyjność
OTRZYMASZ W ZAMIAN:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 13 wyświetleń oferty [Pracownik Produkcji w Dziale Cięcia Mechanicznego Borucino]