Stanowisko:

Inżynier ds. dokumentacji projektowej

Firma: BUDIMEX S.A.

Miasto/Region:Garwolin / mazowieckie

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie/odbiór od dostawcy/podwykonawców dokumentacji projektowej  i jej zarejestrowanie w rejestrze budowy,
  • Weryfikacja dokumentacji względem wymagań kontraktowych od strony administracyjnej,
  • Zarządzanie i monitorowanie obiegiem dokumentacji tj. m.in. odbiór dokumentacji od podwykonawców, dystrybucja w zespole; odesłanie uwag do podwykonawcy,
  • Przygotowywanie protokołów przekazania zweryfikowanej dokumentacji do Klienta,
  • Archiwizacja dokumentacji projektowej,
  • Stosowanie się do wymagań i procedur kontraktowych,
  • Kontakt miedzy budową a Nadzorem Autorskim celem wyjaśniania rozbieżności w dokumentacji projektowej,
  • Prowadzenie rejestru zmian do przekazanej dokumentacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość: AutoCAD wraz z obsługą plotera,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office (Word, Excel),
  • terminowości wykonywania zleconych zadań,
  • rzetelności, skrupulatności,
  • prawa jazdy kat. B.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 19 wyświetleń oferty [Inżynier ds. dokumentacji projektowej Garwolin]