Stanowisko:

Analityk finansowy

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Żory / śląskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, metody ilościowe lub inne kierunki matematyczne)
  • Doświadczenie w obszarach: kontrolingu, analiz finansowych, audytu lub pokrewnych
  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność
  • Komunikatywność

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się spółce
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy

Dla firmy z branży transportowej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowywanie analiz, przedstawianie wniosków i rekomendacja wypracowanych rozwiązań i propozycji optymalizacji procesów, poprawy rentowności
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc oraz prezentacja danych
  • Tworzenie niestandardowych analiz zgodnie z pojawiającymi się potrzebami biznesowymi
  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, estymacji kwartalnych i miesięcznych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [Analityk finansowy Żory]