Stanowisko:

Lekarz internista

Firma: Nowy Szpital w Szprotawie

Miasto/Region:Szprotawa / lubuskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie chorób wewnętrznych do pracy na oddziale w formie pracy dopołudniowej lub dyżurów medycznych.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny grafik,
  • Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
HR@nowyszpital.pl
lub kontakt pod nr:
692 227 397

Opis stanowiska:

  • Świadczenie usług w zakresie interny na Oddziale Chorób Wewnętrznych w ramach kontraktu z NFZ.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 11 wyświetleń oferty [Lekarz internista Szprotawa]