Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Od Kandydatów oczekujemy:

doświadczenie w telefonicznej sprzedaży usług

orientacja na realizację celów i pozytywne nastawienie do ludzi,

samodzielność i dobra organizacja pracy,

kultura osobista i wysokie zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia - podstawa + premia

elastyczny czas pracy, zatrudnienie od 1/2 etatu

pakiet benefitów,

możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającym się startupie

lokalizacja biura w samym centrum Warszawy

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta rozwiązań e-learningowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

telefoniczna i mailowa obsługa obecnych i potencjalnych Klientów firmy (szkoły, instytucje państwowe, firmy prywatne),

budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

realizacja powierzonych celów sprzedażowych i jakościowych,

planowanie i raportowanie prowadzonych działań.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta Warszawa]