Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań E-learning

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży usług online do klientów biznesowych

Umiejętność budowania długofalowych relacji z kluczowymi klientami

Umiejętność pracy w zespole oraz pozytywne nastawienie

Bardzo mile widziane będzie doświadczenie w i/lub znajomość branży e-learningowej.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

Dużą swobodę i możliwość realizacji własnych pomysłów

Odpowiednie narzędzia do pracy, w tym samochód

Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającego się startupu

Szybki proces rekrutacyjny

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta rozwiązań e-learningowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Rozpoznawanie potrzeb klientów, doradztwo i prezentacje indywidualnie dostosowanych rozwiązań

Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami (głównie B2B)

Negocjowanie i podpisywanie kontraktów

Dbanie o zbudowanie odpowiednich relacji biznesowych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 15 wyświetleń oferty [Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań E-learning Poznań]