Stanowisko:

Ordynator

Firma: Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o.

Miasto/Region:Wschowa / lubuskie

Treść oferty:

Wymagania:

        Specjalizacja w zakresie chirurgii,

        Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,

        Prawo wykonywania zawodu,

        Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,

        Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:

        Stabilne warunki zatrudnienia,

        Możliwość pełnienia dyżurów,

        Duże możliwości rozwoju zawodowego,

        Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.wschowa@nowyszpital.pl lub kontakt pod nr tel.: 515079173.

Nowy Szpital we Wschowie Sp. z o.o. zatrudni Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej:

Opis stanowiska:

        Pełnienie funkcji Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej,

        Świadczenie usług w zakresie chirurgii w ramach kontraktu z NFZ,

        Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,

        Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 20 wyświetleń oferty [Ordynator Wschowa]