Stanowisko:

Inżynier Procesu Produkcyjnego

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Wrocław / dolnośląskie

Treść oferty:

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją nowych procesów i instalacją nowych urządzeń
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
  • Znajomość technik i narzędzi optymalizacji produkcji
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1)

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 5500-8000 PLN brutto
  • Pakiet relokacyjny
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
  • Kantynę pracowniczą
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Rozwój zawodowy
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

W związku z rozwojem naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

TWOJE ZADANIA:

  • Kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów
  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola
  • Nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych
  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji
  • Tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych
  • Wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Kontakt z Klientami w ramach wykonywanych obowiązków Inżyniera Procesu
  • Szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych oraz procesów technologicznych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 9 wyświetleń oferty [Inżynier Procesu Produkcyjnego Wrocław]