Stanowisko:

analityk ds. środków trwałych (m/k)

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Opolskie / opolskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe obszarze finanse, ekonomia itp.
  • Wiedza i praktyka (min 2 lata) z zakresu ewidencji i rozliczania ŚT i WNiP
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane:

  • znajomość programu SAP
  • Doświadczenie w rozliczaniu dotacji unijnych i B+R

Opis stanowiska / Job description:

  • Księgowanie, weryfikacja i rozliczanie nakładów inwestycyjnych
  • Prowadzenie ewidencji ŚT i WNiP (prowadzenie rejestrów, naliczanie amortyzacji, itp.)
  • Udział w obsłudze projektu inwestycyjnego (budżetowanie, rozliczanie i kontrola wydatków, raportowanie)
  • Budżetowanie, kontrola wykonania i raportowanie kosztów nowych uruchomień
  • Raportowanie wyników analiz do Zarządu oraz Centrali
  • Optymalizacja i rozwój procesów analizy i raportowania

Oferujemy / We offer:

Nasz Klient oferuje pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku oraz pakiet benefitów.

Podsumowanie / Job summary:

Oferta dla księgowych posiadających doświadczenie w środkach trwałych i chcących rozwijać się w dziale kontrolingu przy intensywnym wykorzystaniu Excela i systemu SAP. Współpraca ze znakomitym Dyrektorem Finansowym i Główną Księgową, których mieliśmy okazję rekrutować.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [analityk ds. środków trwałych (m/k) Opolskie]