Stanowisko:

Operator wózka widłowego z UDT/Bez doświadczenia

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Mirków / dolnośląskie

Treść oferty:

Oczekujemy:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT
  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Dokładnego oraz sumienngo wywiązywania się z powierzonych obowiązków

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 3682zł brutto (19zł brutto/h + 500zł brutto premii frekwencyjnej)
  • Już po 6 miesiącach wzrost podstawowego wynagrodzenia do kwoty 20.50 zł brutto/h!
  • Praca w systemie 1-zmianowym od 6:00 do 14:00 (system 2-zmianowy w sezionie wysokim)
  • WOLNE WEEKENDY
  • Benefity- multisport i ubezpieczenie grupowe

Dlas naszego Klienta- firmy logistycznej o ugruntowanej pozycji na rynku. Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Praca z wykorzystaniem wózków widłowych o napędzie akumulatorowym
  • Rozlokowywanie produktów na magazynie
  • Rozładunek oraz załadunek dostaw

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Operator wózka widłowego z UDT/Bez doświadczenia Mirków]