Stanowisko:

Customer Service Specialist

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Customer Service (order management) lub w Zakupach Operacyjnych
  • Wykształcenie wyższe o profilu logistyka, transport lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywne
  • Doświadczenie w pracy na systemie klasy ERP

Opis stanowiska / Job description:

  • Codzienna współpraca z klientami biznesowymi oraz dostawcami w obszarze posprzedażowym
  • Rejestracja oraz koordynacja zamówień w systemie ERP
  • Składanie zamówień na produkty u dostawców firmy (zakupy operacyjne)
  • Monitorowanie statusu zamówień i przesyłek w systemie ERP
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji

Oferujemy / We offer:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Lokalizacja: Urus

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuję osób na nowe stanowisko Customer Service Specialist.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Customer Service Specialist Warszawa]