Stanowisko:

Warehouse Manager

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu gospodarką magazynową
  • Min. 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie wyższe o profilu logistyka, transport lub pokrewne
  • Udział w przenoszeniu magazynu - mile widziany
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość programów ERP

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie gospodarką magazynową
  • Zarządzanie 3 osobowym zespołem magazynierów, delegowanie zadań, pilnowanie KPI
  • Codzienna współpraca z działami i filiami firmy na całym świecie - kontakt telefoniczny i mailowy w języku angielskim
  • Transfer magazynu, procesów i procedur ze Skandynawii do Polski
  • Obsługa i konfekcjonowanie zamówień, koordynacja procesu reklamacji
  • Wdrożenie oraz rozwój systemu skanowania na magazynie
  • Praca na systemie klasy ERP

Oferujemy / We offer:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
  • Lokalizacja: Ursus

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuję osoby na stanowisko Warehouse Managera, który będzie odpowiedzialny za przeniesienie magazynu ze Skandynawii do Polski.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Warehouse Manager Warszawa]