Stanowisko:

Starszy Specjalista Księgowy

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Miasto/Region:Gdańsk – Dział Księgowości / pomorskie

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji w terminie do 17.07.2020 r. na adres e-mail: rekrutacja@uck.gda.pl  lub przesłanie do Działu ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dołącz do zespołu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, jednego z największych szpitali w Polsce, pracodawcy stabilnego i nowoczesnego, stawiającego na rozwój, inwestycje, nowe technologie i wysoką jakość świadczeń, inwestującego w kapitał ludzki: szkolenia, podnoszenie kwalifikacji powiązane z awansem, gwarantującego stabilne zatrudnienie i  możliwość rozwoju zawodowego.

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • bieżąca analiza i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych,
  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych zewnętrznych i wewnętrznych w tym: faktur zakupu, faktur sprzedaży, poleceń księgowania,
  • w ramach zastępstwa Kierownika Działu sporządzanie sprawozdań finansowych, JPK_VAT i innych sprawozdań,
  • uzgadnianie rejestrów zakupu oraz sprzedaży VAT, kontrola JPK_VAT,
  • udział w usprawnianiu procesów księgowych.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe (wymagany kierunek rachunkowość),
  • min. 5-cio letnie doświadczenie pracy w księgowości,
  • znajomość przepisów prawa podatkowego,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, dokładność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach zastępstwa z możliwością kontynuacji zatrudnienia na czas określony,
  • benefity: dodatek za wysługę lat, Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”, kasa zapomogowo-pożyczkowa, możliwość zakupu kart sportowych,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w jednym z największych szpitali w Polsce.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 14 wyświetleń oferty [Starszy Specjalista Księgowy Gdańsk – Dział Księgowości]