Stanowisko:

Specjalista sprzedaży Amazon i eBay

Firma: Leker sp. z o.o. sp. k.

Miasto/Region:Chynów / mazowieckie

Firma Leker Sp. z o.o., Sp. k., właściciel marki Brykacze.pl, jeden z najbardziej znanych importerów i dystrybutorów markowych zabawek w Europie, w związku z rozwojem struktur sprzedaży poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie sprzedażą na platformach sprzedażowych Amazon i eBay zarówno w modelu FBA jak i w modelu sprzedaży z magazynów własnych
  • Wprowadzanie nowych produktów
  • Tworzenie i udoskonalanie ofert produktowych i opisów produktów
  • Monitorowanie poprawności procesów e-commerce
  • Analiza wyników sprzedaży na w/w platformach
  • Kreowanie mechanizmów optymalizacji sprzedaży
  • Otwieranie nowych rynków
  • Kontakt z obsługą  Amazona

Wymagania:

  • Praktyczna i teoretyczna znajomość platform Amazon i eBay od strony sprzedającego (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • Zaangażowanie i kreatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o mocnejnpozycji na rynku
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Motywacyjny system wynagradzania - podstawa i premia za osiągane wyniki
  • Szeroki zakres swobody działania
  • Regularne szkolenia - uczestnictwo w programie rozwojowym "Akademia Lekera"
  • Serdeczną atmosferę i środowisko ludzi z pasją

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Specjalista sprzedaży Amazon i eBay Chynów]