Kierownik Projektu- sektor Automotiv (z językiem niemieckim)

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Świebodzin / lubuskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami z branży Automotiv (rozwój produktu lub produkcja)
  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną, Znajomość MS Office.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów - znajomość narzędzi Problem Solving (mile widziana ISHIKAWA, DMAIC)
  • Znajomość IATF, KAIZEN( TPM, SMED, 5S, LEAN, GEMBA KAIZEN, MTM, REFA ).
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Opis stanowiska / Job description:

  • Nadzór nad realizacja nowych projektów (koordynacja od strony jakości, design, procesu, logistyki)
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Wdrażanie działań mających na celu zwiększenie wydajności produkcji
  • Prowadzenie negocjacji z klientami/ kontrahentami
  • Przygotowanie firmy do audytów klienta

Oferujemy / We offer:

  • Oferujemy Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Fundusz socjalny
  • Premię zadaniową uzależniona postępów w realizacji projektów
  • Możliwość codziennego posługiwania się językami obcymi

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, nowoczesnej firmy z branży Automotiv poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera, która będzie odpowiedzialna za wsparcie firmy w realizacji projektów dla jednego z klientów.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 13 wyświetleń oferty [Kierownik Projektu- sektor Automotiv (z językiem niemieckim) Świebodzin]