Stanowisko:

People & Culture Manager in Store

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Wielkopolskie / wielkopolskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Doświadczenie na stanowisku HR Generalist lub podobnym- min. 3 lata,
  • Znajomość branży retail/ fashion,
  • Umiejętność zarządzania procesami kadrowo- płacowymi,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy,
  • Doświadczenie w badaniu potrzeb oraz realizacji procesów HR-owych tj. rekrutacja, szkolenia, rozwój, sukcesja, zarządzanie talentami,
  • Dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.

Opis stanowiska / Job description:

  • Bliska współpraca ze store managerem w zakresie wszelkich obszarów HR (rekrutacji, szkoleń, prawa pracy, coachingu pracowników),
  • Planowanie rozwoju, ścieżek karier, zarządzanie obszarem sukcesji pracowników - zespól powyżej 150 osób,
  • Wdrażanie kultury nauki i ciągłego doskonalenia poprzez sesje feedbackowe i oceny pracownicze,
  • Wdrażanie międzynarodowych procedur HR,
  • Zarządzanie dokumentacją personalną,
  • Wspieranie kierownictwa sklepu w osiąganiu zamierzonych celów biznesowych poprzez optymalizacje obszaru personalnego,
  • Gotowość do pracy w godzinach otwarcia sklepu.

Oferujemy / We offer:

  • Praca w zespole pasjonatów w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania.
  • Nieograniczone możliwości rozwoju.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ustabilizowanej pozycji na rynku z branży retail, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko People & Culture Manager in Store.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 16 wyświetleń oferty [People & Culture Manager in Store Wielkopolskie]