Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - rynek francuski

Firma: Gi Group

Miasto/Region: / opolskie

Treść oferty:

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość języka francuskiego
  • dostępność do częstych podróży służbowych
  • umiejętności negocjacyjne, nastawienie na realizację celów sprzedażowych

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę na terenie Francji
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i dostarczanie zamówień na produkty firmy (stolarka okienna i drzwiowa)
  • opieka nad stałymi kontrahentami firmy oraz pozyskiwanie nowych relacji biznesowych - rynek francuski
  • przygotowywanie ofert, wycen, umów handlowych
  • współpraca z klientem w ramach reklamacji, jakości, płatności
  • przygotowywanie dokumentacji oraz raportów

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 15 wyświetleń oferty [Przedstawiciel Handlowy - rynek francuski ]