Stanowisko:

Dyrektor Kontrolingu Grupy Kapitałowej

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Świętokrzyskie / świętokrzyskie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/księgowości/ekonomii; mile widziane dodatkowe certyfikaty (CIMA/ACCA)
  • Co najmniej 10-letnie doświadczenie w obszarze rachunkowości zarządczej, controllingu finansowego i biznesowego i na stanowisku managerskim
  • Wieloletnie doświadczanie w środowisku biznesowym o profilu produkcyjno-handlowym jest kryterium kluczowym
  • Wysokie umiejętności analityczne, znajomość narzędzi controllingowych; doświadczenie w pracy na zintegrowanych systemach wspomagających zarzadzanie przedsiębiorstwem (ERP)
  • Nastawienie na cel, rozumienie potrzeb biznesu, umiejętność przekładania danych i ich analizy na zalecenia zarządcze i wsparcie w podejmowaniu decyzji
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Opis stanowiska / Job description:

  • Pełna odpowiedzialność za całość systemu controllingowego Grupy Kapitałowej
  • Odpowiedzialność za proces planowania i budżetowania w krótkim i długim horyzoncie czasowym
  • Planowanie strategiczne Grupy Kapitałowej
  • Budowanie modeli planowania oraz zarządczego rozliczania wyników
  • Analiza odchyleń budżetowych i raportowanie wyników do poszczególnych komórek organizacyjnych
  • Prowadzenie procesu raportowania i analizy działalności Grupy Kapitałowej, tworzenie nowych i usprawnianie obecnych procesów raportowania
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacje dalszych działań
  • Opracowanie i monitoring kluczowych parametrów efektywności; identyfikację ryzyka i szans, rekomendacje usprawnień dla obszarów biznesowych
  • Doskonalenie narzędzi controlingowych w obszarze IT oraz udział we wdrożeniach systemów informatycznych
  • Udział w projektach M&A
  • Nadzorowanie i zarządzanie pracą działu kontrolingu finansowego i operacyjnego (6-8 osób)

Oferujemy / We offer:

  • Wysoko eksponowane stanowisko, bezpośrednia współpraca z zarządem Grupy Kapitałowej
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się Grupie kapitałowej o międzynarodowym zasięgu z szerokimi perspektywami dalszego rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z autem służbowym z możliwości współpracy na zasadzie umowy B2B

Podsumowanie / Job summary:

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się, świetnie rozpoznawalna Grupa Kapitałowa, która już od kilku lat zajmuje pozycje lidera w jednym z ich segmentów biznesowych na polskim rynku .

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 20 wyświetleń oferty [Dyrektor Kontrolingu Grupy Kapitałowej Świętokrzyskie]