Stanowisko:

Pracownik Produkcji w Dziale Sortowania

Firma: Okechamp S.A.

Miasto/Region:Borucino / cała Polska

Treść oferty:

Twoje obowiązki:
  • Rzetelna klasyfikacja grzybów zgodnie z aktualną specyfikacją
  • Usuwanie grzybów niespełniających wymagań stawianych określonej klasie
  • Usuwanie otorfionych korzeni
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku i wokół stanowiska pracy
  • Dbanie o porządek, higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • Realizacja zadań zgodnie z wymogami standardów jakości
  • Kierowanie się dobrem Spółki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku na rynku.
Wymagania:
  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań
  • Silna motywacja do podjęcia stałej współpracy
  • Komunikatywność i gotowość do pracy zespołowej
  • Książęczka sanitarno-epidemiologiczna
OTRZYMASZ W ZAMIAN:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 16 wyświetleń oferty [Pracownik Produkcji w Dziale Sortowania Borucino]