Stanowisko:

Junior / Leasing Manager( Retail)

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( mile widziani absolwencie szkół zagranicznych)
  • Minimum 2 lat doświadczenia związanego z wynajmem powierzchni handlowych
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Odpowiednie doświadczenie w planowaniu i organizowaniu pracy
  • Silne umiejętności interpersonalne
  • Wysokiej motywacji osiągnięć i orientacji na wyniki

Opis stanowiska / Job description:

  • Wsparcie obsługi transakcji wynajmu, w tym udział w przygotowaniu i negocjowaniu umów,
  • Aktywne pozyskiwanie potencjalnych najemców różnych branżach,
  • Samodzielne prowadzenie projektów wynajmu mniejszych powierzchni handlowych
  • Wsparcie zespołu w bieżących projektach w tym pomoc w przygotowywaniu ofert i prezentacji
  • Udział w negocjowaniu i zawieraniu umów najmu nieruchomości komercyjnych,
  • Nawiązywanie i zarządzanie relacjami z Klientami - najemcami,
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji,
  • Współpraca z agencjami nieruchomości
  • Realizacja celów budżetowych
  • Sporządzanie raportów i analiz ekonomiczno - finansowych

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji nowoczesnych oraz innowacyjnych projektów inwestycyjnych
  • Pracę w międzynarodowej organizacji

Podsumowanie / Job summary:

Kandydat na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za proces komercjalizacji oraz re-komercjalizacji nieruchomości handlowych.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 4 wyświetleń oferty [Junior / Leasing Manager( Retail) Warszawa]