Stanowisko:

Property Manager (Inwestor)

Firma: Michael Page

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w segmencie biurowym lub magazynowym)
  • Bardzo dobra wiedza w zakresie operacyjnego oraz technicznego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi
  • Silne umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z najemcami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Odpowiedzialność w zakresie wykonywania powierzonych obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Opis stanowiska / Job description:

  • Samodzielne zarządzanie portfelem nieruchomości komercyjnych
  • Nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości
  • Bezpośrednia współpraca z najemcami
  • Nadzór nad funkcjonowaniem firm zewnętrznych (kontrola wykonania umów)
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów dla właściciela
  • Koordynacja audytów i inspekcji
  • Organizacja przetargów na usługi zewnętrzne
  • Przygotowanie budżetów Capex oraz Opex
  • Analiza oraz optymalizacja kosztów
  • Rozliczanie roczne service charge

Oferujemy / We offer:

  • Pracę w rozwijające się firmie deweloperskiej
  • Możliwość zarządzania zróżnicowanym portfelem nieruchomości komercyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 13 wyświetleń oferty [Property Manager (Inwestor) Warszawa]