Stanowisko:

Operator maszyn

Firma: GiGroup

Miasto/Region:Błonie / mazowieckie

Treść oferty:

Oczekujemy:
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym po 8h - Wolne weekendy!
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności
Oferujemy:
  • Umowę o pracę (na 5 miesięcy!) bezpośrednio przez zakład pracy!
  • Atrakcyjne warunki finansowe!
  • Premię miesięczną, premię absencyjną oraz premię na Wilekanoc oraz Święta!
  • Pracę w trybie III zmianowym po 8h - Wolne weekendy!
  • Transport z Błonia, Sochaczewa, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu, Płońska, Łaz, Komorowa i wielu innych!
  • Nawet 4tygodniowy okres wdrożeniowy z własnym Opiekunem
  • Kartę Multisport, Ubezpieczenie na życie, Pakiet Medicover
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Obecnie dla jednego z naszych Klientów - światowego producenta elektroniki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola jakości elementów
  • Inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego
  • Dostarczanie części związanych z elektroniką do maszyn produkcyjnych

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Operator maszyn Błonie]