Stanowisko:

Office Manager

Firma: POLSKO-NIEMIECKA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA

Miasto/Region:Dąbrowa Górnicza / śląskie

Nasz Klient to niemiecka firma rodzinna, która specjalizuje się w branży hutniczej oraz posiada doświadczenie  w wykonywaniu prac dla innych branż przemysłu, gdzie wykorzystywane są piece przemysłowe. Firma świadczy swoje usługi dla sektorów: budownictwa ogniotrwałego, budowy pieców, budownictwa przemysłowego i konstrukcyjnego.

W związku z rozwojem oddziału firmy w Dąbrowie Górniczej, poszukujemy dla naszego Klienta Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • Organizacja i zarządzanie biurem
  • Nadzór nad korespondencją biurową i dokumentacją firmy, koordynacja terminów
  • Przygotowywanie dokumentacji płacowej, ewidencji czasu pracy pracowników oraz dokumentacji kadrowej, zgłaszanie niezbędnych składek (np. podatku dochodowego lub składek na ubezpieczenie zdrowotne)
  • Organizacja podróży służbowych, planowanie kosztów podróży
  • Wsparcie księgowości w przygotowaniu dokumentów (ewidencjonowanie faktur, przypisywanie kont księgowych, rozliczanie kosztów podróży)
  • Wsparcie kierownictwa w codziennych obowiązkach (przygotowywanie prezentacji, sporządzanie protokołów, zestawień)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie z kilkuletnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, doskonała dbałość o szczegóły
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność nadawania priorytetów zadaniom i proaktywne podejście
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania SAGE i ERP

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Praca w stabilnej w firmie, która od początku swojego istnienia jest zarządzana przez rodzinę założycieli. W czasie poprzedniego kryzysu nikt nie został zwolniony, a właściciele dokapitalizowali firmę.
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych (twarde + miękkie)
  • Premie świąteczne, motywacyjne oraz premie za zerową absencję.

Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zapraszamy do przesłania aplikacji w języku angielskim lub niemieckim wraz z poniższymi klauzulami oraz z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/OM/0709/2020.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."

oraz

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji"

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 9 wyświetleń oferty [Office Manager Dąbrowa Górnicza]