Stanowisko:

Pracownik Produkcji / Operator maszyn

Firma: Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.

Miasto/Region:Łódź / łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Grupa Amcor, do której należy Amcor Flexibles Reflex sp. z o.o. jest wiodącym globalnym przedsiębiorstwem w branży opakowaniowej. Naszym priorytetem i główną wartością jest Bezpieczeństwo. Na całym świecie firma zatrudnia ponad 50 tysięcy Pracowników, w ponad 250 zakładach. W Grupie AFEMEA zatrudniamy ok 12 tysięcy Pracowników, mamy 61 zakładów i jesteśmy obecni w 22 krajach.W 2019 roku nastąpiło połączenie z firmą Bemis, i od tego czasu firma Amcor jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE).

Fabryka Amcor Flexibles Reflex to nowoczesny obiekt znajdujący się w Łodzi, przy ulicy Nowy Józefów 64D na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zakład zatrudnia ponad 450 osób, specjalizuje się w produkcji w dwóch technologiach - rotograwiura i druk flexograficzny. Naszymi Klientami są duże międzynarodowe koncerny, głównie z branży spożywczej.

Twoje zadania:

  • w zależności od obszaru będziesz zaangażowany w proces produkcyjny opakowań miękkich; może to być przygotowywanie narzędzi do druku, przygotowywanie materiałów i surowców do produkcji i prace pomocnicze na maszynie drukującej lub cięcie materiałów na maszynach tnących (slitterach)
  • będziesz miał okazję poznać proces produkcyjny, brać udział w przygotowaniu maszyn do pracy (ustawienia druku, laminacji, cięcia) zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz wymaganiami jakościowymi i technologicznymi
  • dbanie o bezpieczeństwo swoje i swoich kolegów z pracy poprzez przestrzeganie obowiązujących procedur postępowania oraz zapewnienie czystości i porządku w obszarze pracy

Czego oczekujemy:

  • odpowiedzialnego podejścia do bezpieczeństwa w pracy, przestrzegania zasad dotyczących bezpieczeństwa
  • zaangażowania i nastawienia na współpracę w zespole
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn drukujących, laminujących i tnących będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowa o pracę zawarta bezpośrednio z Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.
  • atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe oraz premie i nagrody) - w okresie próbnym możliwe wynagrodzenie brutto za godzinę pracy do 23 zł
  • pracę w równoważnym systemie czasu pracy, który przewiduje 4 dni pracy - zmiany trwają po 12 h (6-18, 6- 18, 18-6., 18- 6) - 4 dni wolnego - dzięki czemu masz możliwość połączenia pracy z pasjami czy innymi zobowiązaniami
  • możliwość dofinansowania nauki języka obcego w indywidualnym trybie (kursy, prywatny lektor) dla osób z działów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po roku pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca
  • Bezpłatną opiekę medyczną w firmie Medicover, dofinansowanie do kart Multisport, dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie NNW oraz grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet dodatkowych świadczeń np. świeże owoce każdego dnia, pikniki, upominki świąteczne

Opublikowane przez:

HRlink system rekrutacji on-line

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Pracownik Produkcji / Operator maszyn Łódź]