Stanowisko:

Specjalista ds utrzymania ruchu (produkcja FMCG)

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Zdunowo / mazowieckie

Treść oferty:

Zakres obowiązków:

  • nadzór, konserwacje i regulacje maszyn w hali produkcyjnej
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • naprawianie i remontowanie maszyn i urządzeń zgodnie z książkami pracy
  • prowadzenie dokumentami działań w systemie oraz w książkach pracy maszyn
  • efektywne gospodarowanie zasobami magazynu części zamiennych
  • prowadzenie ewidencji rozchodów magazynu

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego
  • praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki oraz pneumatyki
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w branży spożywczej
  • znajomości budowy maszyn
  • dyspozycyjność do pracy II zmianowej
  • posiadania książeczki sanepidu
  • mile widziana znajomość SEP do 1kV

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premia)
  • pakiet benefitów
  • wsparcie merytoryczne podczas adaptacji

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 6 wyświetleń oferty [Specjalista ds utrzymania ruchu (produkcja FMCG) Zdunowo]