Stanowisko:

Kierownik robót budowlanych - farmy wiatrowe

Firma: NES GLOBAL TALENT SP Z O O

Miasto/Region:Małopolskiewielk / małopolskie

Dla naszego klienta, zagranicznego Generalnego Wykonawcy działającego prężnie w sektorze OZE, poszukujemy aktualnie kierownika robót budowlanych na potrzeby konstrukcji farm wiatrowych.

Obowiązki:

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót budowlanych,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem i koordynacja podwykonawców
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • nadzór i koordynacja wszystkich robót na budowie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjnej
  • język angielski na poziomie w pełni komunikatywnym
  • doświadczenie w wykonawstwie na stanowisku Kierownika Robót budowlanych przy budowach farm wiatrowych, linii energetycznych, fabryk, magazynów, bądź zbliżonych
  • samodzielność w działaniu

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 12 wyświetleń oferty [Kierownik robót budowlanych - farmy wiatrowe Małopolskiewielk]