Stanowisko:

Pracownik produkcji: Monter krzeseł i foteli

Firma: HR Partner Monika Pszuk

Miasto/Region:Białe Błota / kujawsko-pomorskie

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski.Wszyscy nasi kandydaci zawsze zostają zatrudnieni bezpośrednio przez naszych klientów na umowę o pracę już od pierwszego dnia współpracy.

W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta, zajmującego się od lat produkcją foteli oraz krzeseł tapicerowanych, poszukujemy kandydatów, na stanowisko:

Obowiązki

  • oklejanie stelaży pianką tapicerską według dokumentacji
  • montaż mebli tapicerowanych (krzesła i fotele)
  • współpraca z zespołem
  • obsługa elektronarzędzi tapicerskich
  • inne prace pomocnicze

Wymagania

  • zdolności manualne
  • dokładność i staranność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • gotowość do kilkudniowych wyjazdów delegacyjnych

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę
  • regularne wzrosty wynagrodzeń po okresie próbnym
  • pracę w systemie jednozmianowym 7:00-15:00
  • pracę 15 km od Bydgoszczy, na terenie GM Białe Błota z bezpłatnym dojazdem z Bydgoszczy
  • wsparcie bardziej doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
  • możliwość pracy w nadgodzinach ( wypłacane zgodnie z kodeksem)
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy zadzwoń 518-231-725 lub wyślij swoje CV

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 9 wyświetleń oferty [Pracownik produkcji: Monter krzeseł i foteli Białe Błota]