Stanowisko:

Koordynatora z językiem ukraińskim w Katowicach

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Chrzanów / małopolskie

Treść oferty:

Wymagania:

·       płynna znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego;
·       dobra znajomość obsługi komputera i pakietu ms office;
·       umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność;
·       komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

·       atrakcyjne wynagrodzenie;
·       niezbędne narzędzia pracy;
·       możliwość rozwoju osobistego;
·       benefity w postaci multikafeteri oraz multisportu;
·       możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia.

To oferta dla Ciebie? Nie czekaj, aplikuj i zmieniaj z nami na lepsze, zmieniaj z Gi Group!

Do usłyszenia!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Zakres obowiązków:

·       udział oraz tłumaczenie szkoleń bhp wewnątrz firm;
·       terminowe i kompletne przekazywanie do działu personalnego dokumentacji osobowej;
·       wsparcie procesu rekrutacyjnego i selekcji kandydatów do pracy
·       obsługa kadrowo-płacowa;
·       efektywna współpraca z innymi działami firmy.

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 1 wyświetleń oferty [Koordynatora z językiem ukraińskim w Katowicach Chrzanów]