Stanowisko:

Płytkarz / Glazurnik

Firma: ATERIMA Sp. z o.o.

Miasto/Region:Francja, okolice Chambéry / zagranica

Treść oferty:

header

Francja, okolice Chambéry

Wymagania:
  • min. 4 lata doświadczenia w zawodzie
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • podstawowa znajomość j. francuskiego lub j. angielskiego
  • znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
Obowiązki:
  • układanie płytek i glazury przy użyciu kleju
  • fugowanie
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowę o pracę tymczasową do końca listopada z możliwością przedłużenia
  • 14,00 EUR brutto / godz. (za 35 godzin tygodniowo)
  • zapewnione nadgodziny, płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • dodatek żywieniowy 9,70 EUR brutto za każdy dzień roboczy
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie i częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Co jest dla Ciebie ważne?

Wiemy, że do dobrej pracy potrzebne są odpowiednie warunki. Dobrze znamy naszych kandydatów i świetnie rozumiemy, na czym szczególnie im zależy w pracy.

icon Sprawdzone miejsca pracy

Stawiamy na bezpieczeństwo – pracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami.

icon Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas

Terminowe przelewy z wynagrodzeniami dla pracowników to u nas podstawa.

icon Opieka konsultanta

W ATERIMA zawsze możesz liczyć na naszą pomoc przed i w trakcie wyjazdu.

icon Zakwaterowanie i wyżywienie

Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie, a często również dodatek wyżywieniowy.

icon Składki ZUS

Gwarantujemy regularne odprowadzanie składek od średniej krajowej.

icon Premie za polecenia

Poleć nam nowego pracownika i zyskaj dodatkową premię 300 zł netto!

icon Dofinansowanie podróży

Naszym pracownikom gwarantujemy częściowy, a często pełny zwrot kosztów dojazdu do Francji.

icon Zapewnione nadgodziny

W ATERIMA masz możliwość nadgodzin płatnych ekstra

icon Stabilne zatrudnienie

Nasza firma działa już blisko 10 lat i zatrudnia tysiące pracowników we Francji, Niemczech i Polsce.

Zainteresowany?

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 37 wyświetleń oferty [Płytkarz / Glazurnik Francja, okolice Chambéry]