Stanowisko:

Księgowa/y

Firma: HR Partner Monika Pszuk

Miasto/Region:Poznań / wielkopolskie

Treść oferty:

Obowiązki

  • prowadzenie księgowości spółek oraz JDG
  • terminowe i bezbłędne ujmowanie operacji w księgach prowadzonych podmiotów, wyjaśnienie niezgodności na kontach
  • terminowe i bezbłędne przygotowanie deklaracji podatkowych i innych danych wymaganych prawem do urzędów ( CIT, VAT, PIT, JPK)
  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym
  • uczestnictwo w procesie przygotowania sprawozdania finansowego spółek
  • efektywna komunikacja ze współpracownikami
  • raportowanie do Kierownika Działu

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Księgowej/ego
  • szeroko pojęta wiedza merytoryczna oraz praktyczna w obszarze księgowości oraz znajomość w zakresie podatku CIT oraz VAT , PIT – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe/średnie kierunkowe(preferowane specjalności: rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • umiejętność analitycznej oceny problemów i poszukiwania rozwiązań
  • znajomość obsługi systemów oraz łatwość w poruszaniu się w nowych technologiach oraz narzędziach do raportowania
  • wysoka etyka zawodowa (umiejętności zachowania poufności) ,
  • pozytywne oraz otwarte nastawienie na nowe wyznania

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pracę w niewielkim, zgranym zespole
  • wysoką kulturę pracy i przyjazną atmosferę
  • wsparcie współpracowników podczas procesu wdrożenia

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij cv za pomocą przycisku aplikowania.

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

Dla jednego z naszych klientów, prowadzących biuro rachunkowe w Poznaniu szukamy kandydatów na  stanowisko:

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 10 wyświetleń oferty [Księgowa/y Poznań]