Stanowisko:

Operator elektroniki rozkładarki

Firma: EUROVIA POLSKA S.A.

Miasto/Region:Jordanów Śląski / dolnośląskie

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI – jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania

  • Praca przy budowach i remontach dróg na terenie woj. dolnośląskiego
  • Obsługa elektroniki rozkładarki mas bitumicznych
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Przestrzeganie zasad BHP

Profil

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy robotach drogowych
  • Umiejętność pracy w zespole i dokładność
  • Odpowiedzialność i sumienność

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
  • Kompleksowy program wdrożenia
  • Bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, a w nim: m.in.: karta sportowa, bilety do kina, prywatna opieka medyczna i setki innych
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 7 wyświetleń oferty [Operator elektroniki rozkładarki Jordanów Śląski]