Stanowisko:

Magazynier

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Warszawa / mazowieckie

Treść oferty:

Oczekiwania:

- Gotowość do pracy w godzinach 02:00 - 08:00 lub 15:30 - 21:30 (6/8 etatu)

- Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

- Punktualność

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Wynagrodzenie 20 zł brutto/H + dodatek za pracę w nocy

- Wypłatę zawsze na czas do 10-tego każdego miesiąca

- Możliwość skorzystania z pakietów świadczeń socjalnych

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Magazyniera.

Miejsce pracy: Warszawa Targówek.

Zakres obowiązków:

- Sortowanie paczek

- Załadunek i rozładunek paczek do odpowiednich kontenerów oraz samochodów

- Skanowanie przesyłek według procedur operacyjnych

- Ogólne fizyczne prace w obrębie magazynu

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Magazynier Warszawa]