Stanowisko:

Pracownik Produkcji

Firma: Gi Group Sp.z o.o.

Miasto/Region:Radomsko / łódzkie

Treść oferty:

JAK APLIKOWAĆ:

Prosimy o wysłanie aplikacji przez portal OLX lub pod linkiem

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia to trafiłeś pod dobry adres!

Dla naszego klienta z branży AGD poszukujemy osób na stanowisko:

Oferujemy:

  • Terminowość wypłat pensji (zawsze do 10 dnia miesiąca)
  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w bezpiecznym środowisku i w nowoczesnych warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatny dojazd z miejscowości: Przedbórz, Pajęczno, Sulmierzyce, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Żytno, Kłomnice

Opis stanowiska:

  • Zadania związane z pracą na linii montażowej
  • Wstępna kontrola jakości
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami na linii

Wymagania:

  • Chęci do pracy
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Już złożyłeś aplikacje na tę ofertę aplikuję 3 wyświetleń oferty [Pracownik Produkcji Radomsko]